Zagraj w Heroes of Might and Magic V!

Na naszym serwerze jest już dostępna wersja demo Heroes of Might and Magic V! Ściągnij je i zostań jedną z pierwszych osób, które miały możliwość sprawdzenia co oferuje piąta odsłona cyklu!

Wersja demonstracyjna umożliwia zabawę w trybie single player na jednej z trzech map, które znajdą się w finalnej wersji gry. Co więcej, pozwala też na rozgrywkę multiplayer w nowym, bardzo ciekawie zapowiadającym się, trybie duel.

Plik zajmuje około 680 MB i jest dostępny tutaj. Przy okazji warto dodać, że firma CD Projekt planuje niedługo udostępnić polską wersję dema.

Wszystkich fanów serii powinna też zainteresować wiadomość o zawartości pudełka Edycji Kolekcjonerskiej, która została oficjalnie przedstawiona przez Ubisoft. Nabywcy specjalnej wersji Heroes of Might and Magic V otzymają więc m.in: wykonaną z drewna skrzynię ze skarbami, w którą zapakowane będą wszystkie elementy pakietu, mapę świata w formacie A2, rozszerzoną instrukcję, album z artami oraz film dokumentalny traktujący o powstawaniu polskiej wersji gry.

Pobierz demo