Zagraj w HomeWorld 2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Vivendii opublikowała wersję demonstracyjną kontynuacji znakomitej strategii czasu rzeczywistego pt. HomeWorld 2.

W trybie gry pojedynczej gracze będą mogli ponownie wziąć udział w wydarzeniach kształtujących dzieje Hiigaran, którzy po dotarciu na rodzimą planetę liczyli na koniec udręk i niepokojów. Niestety, na horyzoncie pojawił się nowy, straszny wróg, dysponujący starożytnymi mocami przodków Hiigaran. Akcja drugiej części gry koncentruje się na podróży "statku matki" do najstarszych zakątków galaktyki w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące powodów wygnania Hiigaran z ich rodzinnej planety. W porównaniu do pierwszej części, gra będzie miała znacznie ulepszoną oprawę graficzną oraz nowe statki i całe floty kosmiczne. W grze dostępny będzie również tryb gry wieloosobowej, w której będzie mogło brać udział do sześciu graczy jednocześnie.

Wersja demonstracyjna oferuje trzy misje w trybie single player (jedna treningowa i dwie z pełnej wersji gry) oraz dwie mapy do rozgrywek w trybie gry wieloosobowej – jedną treningową i dwie z pełnej wersji gry. Plik "waży" nieco ponad 140 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1586