Zagraj w Katowicach w grę FIFA 14 i dołącz do drużyny Alsen Team

Już za kilka tygodni w katowickim Spodku fani gamingu zobaczą finał Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters. Ponadto będą mieli okazję spotkać się z członkami Alsen Team oraz sprawdzić swoje umiejętności w grach takich jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive czy FIFA 14.

Cykl siedmiu imprez Intel Extreme Masters (miały miejsce między innymi w Kolonii, Singapurze, Nowym Jorku i Szanghaju) zakończy się finałem, który w dniach 14-16 marca rozegrany zostanie w katowickim Spodku. Najlepsi gracze z całego świata zmierzą się w grach StarCraft II, League of Legends oraz Counter Strike: Global walcząc nie tylko o tytuły, ale również nagrody o łącznej wartości 500 tys. dolarów.

Alsen Team

Poza zobaczeniem na własne oczy umiejętności najlepszych graczy odwiedzający imprezę będą mogli się także spotkać z graczami skupionymi w polskiej profesjonalnej organizacji sportów elektronicznych - Alsen Team - której największe osiągnięcia to m.in. 2 miejsce w krajowych finałach Cyberolimpiady oraz udział w FIFA Interactive World Cup w Dubaju.

Zobacz również:

  • Dragon Age 4 – premiera, trailer, newsy. Sprawdź, co już wiemy

Co ważne, na stoisku Alsen będą mogli też sprawdzić swoje umiejętności w najbardziej popularnych grach takich jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive i FIFA 14. Ci najlepsi otrzymają nagrody oraz możliwość członkostwa w drużynie Alsen Team.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w Intel Extreme Masters 2014 powinniście również śledzić facebookowy profil Alsena i Alsen Team. Będzie tam można wygrać jedną z kilkunastu wejściówek pierwszeństwa na IEM.