Zagraj w MP demo Call of Juarez

Na naszym serwerze jest już dostępne MP demo Call of Juarez - znakomicie zapowiadającego się shootera osadzonego w realiach dzikiego zachodu. Dodatkowo, możecie już obejrzeć trailer, stworzony specjalnie na potrzeby Games Convention.

Zagraj w MP demo Call of Juarez
Udostępniony plik o wielkości 397MB zawiera dwa drużynowe tryby gry: "skirmish" na mapie HighNoon oraz "robbery" na mapie Blitz.

Gracze będą mogli wcielić się w bandytów lub stróżów prawa grając dwiema spośród czterech klas postaci dostępnych w pełnej wersji gry.

W pełnej wersji dostępne będą:

- cztery tryby multiplayer: Deathmatch, Skirmish, Goldrush, Robbery

- cztery klasy postaci z indywidualnymi charakterystykami i uzbrojeniem: Gunslinger, Rifleman, Miner, Sniper

- zróżnicowane mapy wymagające dopracowanych taktyk, współpracy, szybkiej ręki i celnego oka.

Call of Juarez to nie tylko FPS osadzony w realiach westernu. To przede wszystkim dynamiczna rozgrywka po sieci, w których liczą się celne oko i szybkie palce. Gracze będą musieli toczyć pojedynki na ulicach i saloonach, na preriach i w pociągach, walcząc ze sobą coltami, strzelbami a także ówczesnymi granatami - płonącym dynamitem!

Czekają na was cztery tryby rozgrywki, w tym nieśmiertelny "Deathmatch" czy "gorączka złota", gdzie walczący muszą zdobyć jak najwięcej kruszcu dla siebie. Wrogów potraktujecie ołowiem.

Demo znajdziecie pod tym adresem.

Trailer możecie obejrzeć tutaj.

Więcej informacji na temat gry oraz oficjalne forum można znaleźć na jej oficjalnej stronie.