Zagraj w Portal

Akademia InfoViDE uruchamia szkolenia dla kadr kierowniczych firm zamierzających rozpocząć działalność w sieci.

Akademia InfoViDE powiększyła ofertę o kurs "E-commerce - kreowanie nowych strategii zarządzania". Jest to szkolenie, które prezentuje symulację rozwoju firmy w okresie wzrastającego znaczenia Internetu. Jest ono przeznaczone przede wszystkim dla kadry zarządzającej w firmach, chcących poszerzyć informacje o specyfice działania przedsiębiorstw w sieci i modelach transformacji organizacyjnej takich przedsiębiorstw.

Istotnym elementem szkolenia jest planszowa gra symulacyjna "Portal". Polega ona na symulacji działania na rynku, na którym istnieje kilka firm. Będzie ona przeplatana prezentacjami tematycznymi z zakresu: marketing internetowy, techniczne aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa w Internecie, sprzedaż przez Internet oraz finanse firmy internetowej.

"Internet rozmywa bariery geograficzne. Klient zyskuje ogromną swobodę wyboru, a biznes - nowe grupy klientów. Niższe ceny, szybkie i łatwe porównanie wielu ofert oraz możliwość dokonania zakupów zza biurka to zalety, które przyciągają wszystkich konsumentów. Łatwo jest zaistnieć w biznesie internetowym, jednak dużo trudniej przetrwać i się rozwijać" - powiedziała Justyna Forystek, przedstawicielka InfoViDE.

Więcej informacji: www.infovide.pl


Zobacz również