Zagraj w betę Company of Heroes

Serwis Fileplanet otworzył zapisy do beta-testów Company of Heroes - ciekawie zapowiadającego się RTS-a zespołu Relic (odpowiedzialnego za takie hity jak Homeworld, czy WH40k: Dawn of War).

Zagraj w betę Company of Heroes
Jak na razie opcja ta dostępna jest wyłącznie dla użytkowników zarejestrowanych w płatnej części serwisu Fileplanet. Jedyne co muszą zrobić to wejść pod ten adres.

Reszta osób będzie musiała nieco poczekać. Przedstawiciel firmy THQ poinformował, że istnieją już plany przeprowadzenia otwartych testów bety Company of Heroes. Niestety, jak na razie nie wiadomo kiedy miałoby do nich dojść.

Akcja gry osadzona jest w czasach II wojny światowej. Trzon fabuły stanowią perypetie Kompanii Able, od czasu pamiętnego desantu w Normandii, po walki w głębi Europy.

Rozbudowana kampania dla pojedynczego gracza przedstawia działania wojenne na całym zachodnim froncie najkrwawszej wojny w historii ludzkości. Wariant gry wieloosobowej umożliwi sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami

W grze nie zabraknie widowiskowych scen i dynamicznych walk różnorodnych jednostek. Zachowanie żołnierzy zostało odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Wystrzeliwane przez nich pociski na stałe zmieniają scenerie gry i dają możliwość zburzenia niemal każdego elementu otoczenia. Wszystko to za sprawą zaawansowanego silnika graficznego Essence Engine.