Zagraj w betę Warhammer Online: Age of Reckoning

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od dawna interesowali się Warhammer Online: Age of Reckoning. Mimo, że Electronic Arts przełożyło premierę tytułu na przyszły rok, to mamy niezbity dowód na to, że prace idą pełną parą. Firma właśnie udostępniła Europejczykom wersję beta gry. Trochę szczęścia i... Do dzieła!

Aby się zapisać, wystarczy wejść na oficjalną stronę gry i założyć konto wypełniając prosty formularz. Następnie pozostanie już tylko czekać, aż autorów wyłonią testerów Warhammera Online. W zgłoszeniu wymagane jest przesłanie konfiguracji komputera użytkownika.

Na razie logowanie do serwisu jest niemożliwe. Autorzy gry czekają, aż zarejestruje się odpowiednia ilość osób. Warto jednak na bieżąco śledzić wieści na witrynie Warhammera Online: Age of Reckoning. Kolejne wskazówki dla zainteresowanych testowaniem z pewnością wkrótce się tam pojawią.

Electronic Arts Mythic szykuje dla fanów Warhammera ostre starcie - da graczom możliwość wyboru pomiędzy sześcioma armiami i dwoma systemami rozgrywki, znanymi wszystkim PvP i PvE. Dodatkowo wprowadzony zostanie innowacyjny system Realm vs Realm.

Liczymy na to, że pojawienie się gotowej gry dopiero w 2008 roku sprawi, że EA Mythic dopracuje swój produkt w najmniejszych szczegółach.


Zobacz również