Zagraj w wersję beta gry Battle Forge! Tylko u nas kody dla naszych czytelników

Wspólnie z firmą Electronic Arts przygotowaliśmy możliwość uzyskania dostępu do beta testów gry Battle Forge. Wszystko co należy zrobić, to jedynie pobrać klienta beta gry oraz wpisać we wskazanym formularzu swój adres e-mail. Jest on niezbędny do tego, by otrzymać kod umożliwiający odblokowanie gry w wersji beta.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp do wersji beta gry Battle Forge? Wystarczy jedynie:

1. Ściągnąć klienta beta gry Battle Forge prosto z naszego serwera.

2. Wpisać swój adres e-mail w pole podane poniżej. Kod uprawniający do wzięcia udziału w beta testach zostanie automatycznie przesłany na podaną skrzynkę pocztową

Pośpiech jest jednak jak najbardziej wskazany! Dostępne jest jedynie tysiąc specjalnych kodów.

Battle Forge jest pierwszą, sieciową strategią czasu rzeczywistego (MMORTS). Gracze mają możliwość rywalizowania ze sobą w wielu interesujących trybach rozgrywki (pojedynki 1 na 1, turnieje, bitwy na większą ilość uczestników). Możliwe jest również wykonywanie zadań przeznaczonych dla jednego gracza.

Zagraj w wersję beta gry Battle Forge! Tylko u nas kody dla naszych czytelników

Co ciekawe, Battle Forge łączy w sobie elementy standardowej strategii czasu rzeczywistego z rozwiązaniami typowymi dla gry karcianej (konkretnie Magic the Gathering). Gracze dysponują talią kart symbolizujących jednostki oraz budynki. W zależności od tego któr karty zostaną zabrane na bitwę zależeć będzie jakie oddziały oraz zabudowania będą mogły pojawić się w trakcie walki. Wygrywając kolejne starcia zwycięzcy otrzymują specjalne punkty oraz wirtualne pieniądze. Można za nie nabywać nowe karty oraz inne atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnego zwiastunu gry Battle Forge, który znajduje się poniżej: