"Zagubieni" w Internecie - 5 najlepszych stron poświęconych serialowi "Lost"

Serial "Zagubieni" zakończony! Finałowy odcinek szóstego sezonu tej niezwykle popularnej serii telewizyjnej został wyemitowany 23 maja 2010 r. na antenie amerykańskiej stacji ABC. Kto opuścił poszczególne odcinki (lub całe sezony), może jeszcze nadrobić zaległości i odnaleźć się z powrotem w zawiłej fabule serialu - wystarczy odwiedzić 5 najlepszych stron poświęconych "Zagubionym".


Przygody rozbitków lotu Oceanic 815 można było śledzić przez sześć sezonów, jednak na przestrzeni lat wielu widzów z różnych powodów zrezygnowało z oglądania. W redakcji PC World do dziś krąży dowcip sprzed kilku lat: "Czy już wiadomo, co było w tym włazie" - to cytat z jednego naszych kolegów, który stracił cierpliwość do serialu w czasie emisji sezonu nr 2.

W Internecie powstało wiele stron fanowskich, poświęconych serialowi. I całe szczęście - "Lost" obfitował w liczne zwroty akcji, a specyficzny sposób narracji serialu i mnóstwo poruszanych w nim wątków sprawiają, że połapać się w jego fabule to duża sztuka. Odwiedziny na najciekawszych naszym zdaniem witrynach o "Zagubionych" pozwolą uzupełnić luki w pamięci i poskładać elementy fabularnej układanki serialu w jedną całość.

Zagubieni - zobacz zapowiedź finałowego odcinka 6. sezonu:

Oficjalna strona serialu "Zagubieni"

Znaleźć tu można obszerne i szczegółowe opisy każdego z odcinków, życiorysy głównych bohaterów. Ciekawym elementem strony są top-listy, grupujące po 5 najbardziej ulubionych postaci, przedmiotów czy wydarzeń związanych z serialem (np. 5 ulubionych odcinków). Największym atutem serwisu jest to, że umożliwia on legalne obejrzenie wyemitowanych odcinków serialu. Niestety, materiały są niedostępne dla polskiego internauty - wideo mogą oglądać jedynie użytkownicy łączący się ze stroną z terenu USA.

http://abc.go.com/shows/lost