Zajączek po raz drugi

Zajączek to solidny, polski edytor kodu HTML, dostępny już w wersji 2.0. Program jest bezpłatny, a w obecnej wersji oferuje m.in. ulepszone paski narzędzi i zawiera ćwiczenia z tworzenia stron WWW. Pozwala użytkownikowi na pracę w dwóch trybach: bezpośredniej edycji kodu (HTML, JS, PHP3, ASP) lub graficznej edycji stron tzw. tryb WYSIWYG (What You See Is What You Get). Co najważniejsze, program jest bezpłatny, zarówno do zastosowań prywatnych, jak i komercyjnych.

Zajączek 2.0 to najnowsza wersja bardzo solidnego, polskiego edytora kodu HTML. Program oferuje szereg narzędzi, ułatwiających tworzenie własnej strony WWW: walidator kodu HTML, pozwalający na szybkie odnalezienie i naprawienie błędów w kodzie czy funkcje tworzenia animowanych gifów. Pozwala użytkownikowi na pracę w dwóch trybach: bezpośredniej edycji kodu (HTML, JS, PHP3, ASP) lub graficznej edycji stron tzw. tryb WYSIWYG (What You See Is What You Get). Co najważniejsze, program jest bezpłatny, zarówno do zastosowań prywatnych, jak i komercyjnych.

W wersji 2.0 autor wprowadził szereg zmian zwiększających ergonomię oraz szybkość pracy (ulepszone zostały m.in. paski narzędzi). Zajączek został wyposażony w program przeprowadzający proces instalacji oraz ćwiczenia z wybranych zagadnień tworzenia stron WWW. Rozszerzone zostały pliki pomocy. Obecna wersja pracuje również bardziej stabilnie.

Zajączek 2.0 może pracować, jak informuje autor, w środowisku Windows 95/98/Me oraz 2000. Program jest dostępny w naszym dziale FTP.

Plik do pobrania: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0386.html