Zakrzywiony LG G Flex na zdjęciach i wideo. Lepszy od Galaxy Round?

"Zakrzywiony" smartfon LG G Flex pojawił się na kilkuminutowym filmie oraz zdjęciach. Sprawdźcie, czy Wam się podoba tego typu rozwiązanie.

Kilkanaście dni temu na rynku zagościł pierwszy na świecie smartfon z zakrzywionym ekranem - model Samsung Galaxy Round. Obecnie wiadomo już też, że podobne rozwiązanie szykuje inna koreańska firma - LG - która zamierza wprowadzić do sprzedaży w przyszłym miesiącu model G Flex. Z pojawiających się do tej pory zapowiedzi przedstawicieli LG i nieoficjalnych zdjęć urządzenia wynika, że w odróżnieniu od konstrukcji Samsunga będzie ono posiadało tak zakrzywiony ekran, aby kształtem przypominać banan.

LG G Flex na żywo i na zdjęciach

Co interesujące, dzięki jednemu z argentyńskich operatorów możemy już zobaczyć to urządzenie na filmie (kliknij tutaj). Ponadto dziennikarz Federico Ini przesłał serwisowi The Verge serię zdjęć, z których jedno znajdziecie poniżej:

Zakrzywiony LG G Flex na zdjęciach i wideo. Lepszy od Galaxy Round?

LG G Flex (źródło: The Verge)

Ktoś chyba straci pracę...

Zobacz również:

Warto też dodać, że serwis The Verge poprosił o komentarz przedstawiciela LG w Korei Południowej. Odpowiedział on jednak, że nie jest pewny, czy zaprezentowane materiały są wiarygodne i że zamierza się w związku z tym skontaktować z argentyńskim oddziałem swojej firmy.

Co zaoferuje LG G Flex?

Niestety obecnie nic oficjalnie wie wiadomo na temat jego specyfikacji. Wspomniany Ini twierdzi jednak, że gadżet dysponuje 6-calowym ekranem, aparatem 13 MP i umieszczonymi z tyłu przyciskami, podobnie jak to ma miejsce w modelu LG G2.

Gdzie trafi LG G Flex?

Zdaniem Ini pojawi się on najpierw na rodzimym rynku. LG podobno nie ma też jeszcze żadnych planów odnośnie jego dostępności w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej.