Zaktualizowany WebGUI

Ukazała się nowa wersja WebGUI 7.3.14 - przydatnego narzędzia typu CMS. Poprawiono kilkadziesiąt istotnych błędów w funkcjach programu, które w niektórych przypadkach były uciążliwym problemem.

Zaktualizowany WebGUI

WebGUI

WebGUI 7.3.12 to narzędzie do budowania serwisów internetowych, przeznaczone dla małych firm i korporacji, które nie mogą sobie pozwolić na zatrudnianie webmastera. Aplikacja jest systemem typu CMS (system zarządzania treścią) o budowie modułowej. Doskonale zaprojektowany interfejs sprawia, że WebGUI 7.3.14 może używać nawet osoba niedoświadczona. Gdy wnikliwie zapozna się z możliwościami tego narzędzia, wynik końcowy może zadziwić.

Dzięki niemu można tworzyć sklepy internetowe, fora dyskusyjne (możliwości zbliżone do tych w phpBB i FUD), galerie zdjęć, blogi i wiele innych. Dział FAQ, kalendarz z możliwością dodawania notatek czy księga gości to tylko niektóre ze struktur obsługiwanych przez program.

Pobierz plik

Aplikacja zbudowana jest z konfigurowalnych modułów oraz oferuje wsparcie dla różnego rodzaju wtyczek. Na stronie producenta udostępnione jest jednodniowe "demo" aplikacji, dzięki któremu można stworzyć próbny portal internetowy. Błędy naprawione w wersji 7.3.14 są przedstawione pod tym adresem.