Zakupy grupowe: 10 najlepszych serwisów w Polsce


FastDeal

Działa w ponad 40 miastach w Polsce i szybko się rozwija. Zakupione w tym serwisie vouchery można zrealizować od razu. Nie trzeba czekać do zakończenia promocji, bo nie ma też limitu kupujących. Inna ciekawostka to możliwość obdarowania kuponami pracowników firmy w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Więcej informacji: www.fastdeal.pl

Zakupy grupowe: 10 najlepszych serwisów w Polsce

FastDeal

Frupi

Serwis ze swoją ofertą dociera do 20 polskich miast. Umożliwia też przeszukiwanie promocji według tematyki. Frupi wyróżnia się oferując m.in. zniżki na zakupy w sklepach internetowych, kupony na odzież czy tańszy udział w szkoleniach. Ma także ciekawy program lojalnościowy i podstronę z promocjami dla firm.

Więcej informacji: www.frupi.pl

Zakupy grupowe: 10 najlepszych serwisów w Polsce

Frupi

NaszeZniżki

Platforma zakupów grupowych uruchomiona na początku 2011 roku. To pierwszy serwis, który wprowadził wygodne dla kupujących zaliczki rezerwacyjne - za symboliczną kwotę można zarezerwować wybraną ofertę i zapłacić po skorzystaniu z niej.

Więcej informacji: www.naszeznizki.pl

Zakupy grupowe: 10 najlepszych serwisów w Polsce

NaszeZniżki

Agregatory ofert

Opisane przez nas strony stanowią tylko część serwisów z zakupami grupowymi w Polsce. Aby coś z nich wybrać, trzeba mieć naprawdę dużo czasu albo użyć odpowiedniego narzędzia. Agregatory zakupów grupowych to witryny pokazujące oferty zebrane z kilkudziesięciu portali. Korzystanie z nich jest zwykle intuicyjne i nie wymaga rejestracji, a samych zakupów dokonuje się już w konkretnym portalu.

GoDealla (www.godealla.pl) wyróżnia się pozytywnie na tle innych agregatorów. Zawiera m.in. funkcję ukrywania ofert. Kliknięcie opcji Ukryj ofertę nie tylko usunie ją z pola widzenia, ale także nie pozwoli na jej wyświetlenie kolejnym razem. Po znalezieniu ciekawej okazji możliwe jest błyskawiczne przesłanie wiadomości o niej znajomym - przez serwisy społecznościowe lub e-mailem. Witryna, z poziomu strony głównej, umożliwia sprawdzenie lokalizacji firmy oferującej promocję (np. restauracji). Fakt, że jest to agregator innych stron, powinien zachęcić do większej ostrożności - GoDealla nie jest odpowiedzialna za swoje serwisy partnerskie. Przed nabyciem jakiegokolwiek kuponu na usługi warto więc przyjrzeć się witrynie, z której de facto skorzystamy.

Bardziej ukierunkowany na wybrany rodzaj zakupów jest PrettyDeal (www.prettydeal.pl), czyli agregator z ofertami wyłącznie dla kobiet. Znajdują się tam najnowsze "deale" z różnych serwisów, a zwłaszcza te dotyczące salonów kosmetycznych, zabiegów w spa czy zniżek w sklepach odzieżowych. Warto wymienić też inne agregatory zakupów grupowych, z których można skorzystać w Polsce, m.in. Grupeo (www.grupeo.pl), Snuper (www.snuper.pl), Zniżkomania (www.znizkomania.pl) i Sumos (www.sumos.pl).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: