Zakupy grupowe: 10 najlepszych serwisów w Polsce

Rabaty na produkty i usługi sięgające 90%, oferowane w ramach tzw. zakupów grupowych, są bardzo kuszące i błyskawicznie zyskują na popularności w internecie. Sprawdzamy, które polskie serwisy z kuponami są najlepsze.


Zakupy grupowe w Polsce

Pierwsze serwisy, takie jak Gruper.pl czy CityDeal.pl, pojawiły się w Polsce dopiero na przełomie marca i kwietnia 2010 roku. Szybko jednak zainteresowały ideą zakupów grupowych miliony polskich internautów. Wkrótce też drugi z serwisów został przejęty przez amerykańskiego Groupona. Te dwie strony z promocjami są dziś zdecydowanie najbardziej rozpoznawalne. Obecnie, poza mniejszymi "graczami" na rynku, nad zakupami grupowymi pracują także Agora (HappyDay.pl), Allegro (Citeam.pl) i Nokaut (PrettyDeal.pl).

Oferty promocji najczęściej pojawiają się w dużych miastach. Niewiele serwisów przygotowuje okazje dla więcej niż kilkunastu miejscowości. Zniżki dotyczą najczęściej usług i w zdecydowanej większości wartość "dealu" nie przekracza 150 złotych. Nie jest to jednak regułą, a w serwisach znajdziemy też oferty egzotycznych wycieczek, serii zabiegów kosmetycznych czy karnetów na siłownię. Część ofert stanowią usługi czysto internetowe, takie jak wykonanie strony internetowej lub pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Groupon

Największy w Polsce serwis zakupow grupowych. Działa w ponad trzydziestu miastach, a z jego ofert korzystają już przeszło 3 mln polskich internautów. Użytkownicy mogą wziąć udział w programie partnerskim, w którym zarabia się na przyciąganiu do serwisu nowych osób.

Więcej informacji: www.groupon.pl

Zakupy grupowe: 10 najlepszych serwisów w Polsce

Groupon

Gruper

Gruper ma największy zasięg ofert wśród polskich portali. Umieszcza promocje z ponad 50 miast, więc powinien zainteresować mieszkańców mniejszych aglomeracji. To jeden z najbardziej sprawdzonych polskich serwisów z zakupami grupowymi. On także prowadzi swój program partnerski dla internautów.

Więcej informacji: www.gruper.pl

Zakupy grupowe: 10 najlepszych serwisów w Polsce

Gruper


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: