Zakupy grupowe - wydawca Panoramy Firm wchodzi na rynek

Wydawca Panoramy Firm - spółka Eniro Polska chce wejść na rynek zakupów grupowych. Działa już ona na tym polu w Szwecji pod nazwą Eniro Deals. Debiut jego polskiego odpowiednika nie jest jeszcze znany.

Spółka należąca do szwedzkiego koncernu Eniro chce rozszerzyć swoją działalność na rynek zakupów grupowych w Polsce. O całej sprawie informuje "Gazeta Prawna".

Firma, która specjalizuje się w corocznym wydawaniu Panoramy Firm, przymierza się do ekspansji Internetu. W zrealizowaniu tego celu miałby jej pomóc własny portal zakupów grupowych.

Jak dotąd nie jest znana ani nazwa portalu jaki miałoby otworzyć Eniro, ani data jego premiery. Na polskim rynku działa już kilkadziesiąt portali tego typu. Eksperci mówią o tym, że prędzej czy później ich liczba będzie musiała zostać zredukowana. Eniro to kolejna spółka, która próbuje swoich sił na tym polu. Niespełna rok temu na taki krok zdecydowała się Grupa Allegro powołując do życia serwis Citeam.pl. Portal odniósł umiarkowany sukces. Czy uda się także wydawcy Panoramy Firm - czas pokaże...