Zakupy w Biedronce zrobisz w każdą niedzielę. Sprawdź jak

Już od 10 maja, będziecie mogli zrobić zakupy w biedronce nawet w niedziele niehandlowe.


Włodarze sieci sklepów Biedronka postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zacieśnili współpracę z firmą Glovo. Przypomnijmy, Glovo to aplikacja, która umożliwia zrobienie zakupów bez potrzeby wychodzenia z domu, dostępna jest ona już w kilku popularnych sieciach handlowych, w tym, od niedawna, w Biedronce. Jednak dopiero od 10 maja, możliwe będzie zrobienie zakupów nawet w niedziele niehandlowe.

Biedronka i Glovo - jak to działa?

Korzystanie z aplikacji Glovo jest niezwykle intuicyjne i pozwala nam zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Oferta dostępna przez aplikację pozwoli nam wybrać spośród 1500, najczęściej kupowanych produktów spożywczych i kosmetycznych w Biedronce. Zamówienia można składać od godziny 10 do 22.30, a kurier Glovo już po około godzinie powinien być u nas paczką.

Zobacz również:

  • Biedronka: nowa oferta tygodnia! Co warto kupić? [25.07.2021]
  • Dostawa jedzenia do domu i zakupy online stają się codziennością
  • Biedronka otwarta w niedzielę? Mamy odpowiedź

Biedronka i Glovo - gdzie i za ile?

Niestety, współpraca Biedronki i Glovo nie obejmuje wszystkich sklepów. Na razie usługa jest dostępna w ponad 200 punktach, w 16 miastach - w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Rzeszowie, Płocku, Toruniu, Olsztynie, Bydgoszczy. Koszt jednorazowej dostawy to 9,99 zł. Wielce prawdopodobne jednak, że firma będzie rozszerzać swoją ofertę o kolejne sklepy.

Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu - Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Glovo jest dostępne zarówno na smartfona z systemem Android, jak i iOS.

Zobacz również: Zakupy spożywcze bezpośrednio do domu? InPost wspomoże Auchan w dostawach żywności