Zakupy z Lidla do odbioru w paczkomatach InPost

Klienci sklepów Lidl od czerwca mogą korzystać z nowej opcji dostawy. Zakupy staną się jeszcze wygodniejsze, dzięki paczkomatom InPost.

Zakupy z Lidla do odbioru w paczkomatach InPost

lidl.pl

W dobie pandemii zakupy bez wychodzenia z domu stały się niezwykle popularne, nie tylko przez ich bezpieczeństwo, ale i wygodę. Lidl po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i udostępnia nową opcję dostawy - paczkomaty InPost. Warto przypomnieć, że stoją już one przy ponad 700 obiektach Lidla w Polsce.

Teraz, dzięki nowej opcji dostawy możemy zamawiać i odbierać zakupy w dogodnej dla nas godzinie, nie spiesząc się i nie dźwigając toreb, jak to zwykle bywa w przypadku tradycyjnych zakupów w sklepie. Rzecznik prasowy InPost, Wojciech Kądziołka podkreśla:

Połączenie e-commerce z handlem tradycyjnym to naturalny i nieunikniony trend. Naturalne więc, że tak duża sieć jak Lidl to dostrzega i szybko zagospodarowuje segment sprzedaży online, a Paczkomaty InPost budują dodatkowe synergie w tym obszarze. Lidl-Sklep.pl jest dobrze dopasowany do potrzeb klientów, nowoczesne opcje płatności plus dostawa do Paczkomatów to ważne elementy strategii sprzedażowej.

Zakupy z Lidla do odbioru w paczkomatach InPost

W Lidlu oprócz artykułów spożywczych znajdziemy szeroką gamę produktów i akcesoriów: od ubrań Esmara i Livergy, przez meble ogrodowe Florabest, artykuły dziecięce Lupilu i Playtive, aż po narzędzia Parkside. Podczas zakupów online możemy wyposażyć się także w marki znanych i popularnych firm.

Zobacz również:

  • Lidl: urządzenia i akcesoria kuchenne - co warto kupić? [26.09.2021r.]
  • x-kom: darmowe zwroty przez Paczkomaty InPost
  • Rossmann: elektronika i małe AGD - co warto kupić? [24.09.21r.]

W lidl-sklep.pl klienci mogą zapłacić przelewem, BLIKiem lub kartą. Przy zamówieniu od 199 zł dostawa jest darmowa, natomiast niezależnie od wartości zakupów, klienci mogą skorzystać z bezpłatnego zwrotu. Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR Lidl Polska dodaje:

Z myślą o wygodzie i satysfakcji naszych klientów, stale pracujemy nad rozwojem naszego sklepu online. Każdego dnia poszerzamy asortyment, rozwijamy również nowe funkcjonalności m.in. zakup bez rejestracji, płatność BLIKiem, czy łatwe składanie zamówień przez aplikację mobilną Lidla. Dzięki dostawie zamówień z lidl-sklep.pl do Paczkomatów InPost, zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.

Zobacz także: Mistrzowskie promocje w Huawei!

Źródło: materiały prasowe