Założyciele CD Projekt wśród finalistów konkursu "Przedsiębiorca roku"

Firma CD Projekt poinformowała, że Michał Kiciński i Marcin Iwiński, jej założyciele, znaleźli się w finale konkursu "Przedsiębiorca roku" organizowanym przez firmę Ernst & Young. Warto dodać, że byli oni jedynymi menedżerami z branży gier.

"Przedsiębiorca roku" to prestiżowy konkurs organizowany już po raz szósty przez jedną z największych firm konsultingowych na świecie.

Specjalne jury pod kierownictwem byłego premiera i prezesa Pekao SA, Jana Krzysztofa Bieleckiego, spośród dziesiątków doskonałych przedsiębiorców, wybrało elitarną grupę 11 najlepszych. Nominowani menedżerowie byli oceniani na podstawie takich kryteriów jak: przedsiębiorczość, działalność międzynarodowa, innowacyjność, relacji z pracownikami i najbliższym otoczeniem oraz wyników finansowych.

Warto podkreślić, że Marcin Iwiński i Michał Kiciński są jedynymi menedżerami z branży gier! 29 listopada spośród finalistów zostanie wyłoniony zwycięzca, który będzie reprezentował Polskę w międzynarodowej edycji konkursu "Przedsiębiorca roku", w której rywalizować będą menedżerowie z ponad 40 państw z całego świata.


Zobacz również