Zamiast Napstera

Dostępna jest najnowsza wersja programu iMesh, przeznaczonego do wymiany plików przez Internet.

Aplikacja iMesh, która ukazała się w wersji 2.20, to doskonała propozycja dla użytkowników serwisu Napster, którego przydatność w ostatnim czasie ze względu na zastosowanie filtrów chroniących prawa autorskie znacznie spadła.

Program służy do wyszukiwania i bezpośredniej wymiany plików (peer-to-peer) przez Internet. Umożliwia dotarcie przede wszystkim do plików multimedialnych. W sekcji Search użytkownik ma do wyboru kategorie m.in. audio, image i wideo. Ponadto wyszukiwanie jest możliwe w kategoriach Software oraz Documents. Wyniki przeszukiwania są przedstawione w formie czytelnej tabeli, zawierającej informacje o nazwie pliku, jego rozmiarach i dostępności. Obecna wersja programu oferuje poprawiony mechanizm pobierania pliku - w efekcie skrócono czas tego procesu. Autorzy usunęli również wszystkie dotychczas wykryte błędy.

Program jest rozpowszechniany na zasadzie freeware. Pełną wersję iMesh 2.20 (2,2 MB) można pobrać z naszego serwisu FTP: www.pcworld.com.pl/ftp/pc/programy/0704.html.

Więcej informacji: www.imesh.com


Zobacz również