Zamień wideo na Flasha

Firma Wildform udostępniła nową wersję swojego programu, służącego do konwersji plików wideo do formatu SWF (Flash). Oznaczona numerem 3.1 aplikacja Flix Pro pozwala skrócić czas niezbędny do produkcji flashowego filmu zaledwie do kilku minut.

Zdaniem producenta, w wersji 3.1 programu poprawiono przede wszystkim jakość "produkowanych" przez niego animacji. Użytkownik Flix Pro może zdecydować, w której wersji Flasha zapisane będą efekty pracy programu (możliwy jest eksport do formatu Flash w wersji od 3 do 6). Kodowanie może odbywać się jedno- lub dwuprzebiegowo.

Nowa wersja Flix Pro zawiera ponadto kilka prostych filtrów graficznych, umożliwiających lepsze dopasowanie kodowanego obrazu do własnych potrzeb. Program umożliwia również dołączenie do stworzonego pliku SWF odtwarzacza Flash, dzięki czemu możliwe jest uruchomienie animacji nawet przez osoby, które nie zainstalowały go w swoim systemie.

Cena Flix Pro 3.1 wynosi 149 USD. Zarejestrowani użytkownicy trzeciej wersji programu mogą dokonać uaktualnienia za darmo.

Z naszego serwisu FTP można pobrać wersję demonstracyjną Flix Pro 3.1.

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=935