Zamieszanie wokół meczu Polski z Norwegią

Wczoraj w godzinach wieczornych rozegrane zostało kolejne spotkanie reprezentacji Polski Counter-Strike`a w ramach ESL European Nations Championship 2006. Na drodze biało-czerwonych stanęła bardzo silna reprezentacja Norwegii.

Zamieszanie wokół meczu Polski z Norwegią
Na początku warto przypomnieć, że jak na razie nasze orły radziły sobie bardzo dobrze. Na koncie miały 10 punktów uzbieranych z trzech zwycięstw: z Danią (16:14), z Francją (16:14) i z Wielka Brytania (30:0). Do tego dochodził jeden remis z Finlandią (15:15). Polacy byli liderami grupy A.

Polska wystąpiła w składzie: Luq, Neo, RedruM, rulon, TaZ. Norwegia: DaY, elemeNt, oops, prb, real.

Mecz na pewno nie należał do przeciętnych. I to nie z powodu niesamowitych akcji czy widowiskowych zagrywek, ale... kłopotów techniczno - organizacyjnych.

Wystąpiły duże problemy z serwerem przez co niektórzy gracze (np. elemeNt) byli wyrzucani z gry, zawodnikom przeszkadzał też spory lag.

W związku z sytuacją, admin zarządził anulowanie pierwszej połowy (zakończyła się zwycięstwem Polski - 10:05 co gwarantowało remis) i rozegranie jej po raz kolejny. Powtórzona, zakończyła się zwycięstwem Norwegów.

Takie decyzje są zawsze kontrowersyjne i budzą ogromne emocje. Czy ta konkretna była słuszna? Na pewno nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie...

Ostateczny wynik to Polska 11:16 Norwegia. Zapraszamy również na stronę z aktualnym rankingiem grupy A.