Zamów Guild Wars przed premierą !

Firma CD Projekt informuje, że od dziś można składać przedpremierowe zamówienia na "Guild Wars" - nową grę firmy NCsoft, która nie wymaga opłacania abonamentu.

Gra powstaje w studio NCsoft, odpowiedzialnym m.in. za stworzenie takich gier MMORPG, jak "Lineage II", czy "City of Heroes". Unikalność rozgrywki w nowej produkcji firmy ma polegać na połączeniu współzawodnictwa i kooperacji - gracz będzie mógł zarówno wykonywać misje z pomocą drużyny, jak i samodzielnie, starając się wyprzedzić swoich konkurentów. W grze będzie można nie tylko rozwijać fabułę w trybie fabularnym, ale również brać udział w walkach na arenach PvP. Najistotniejsze jest jednak to, że zabawa w "Guild Wars" nie będzie wymagała opłat abonamentowych, a na jednym koncie będzie można rozwijać nawet do czterech postaci.

Akcja "Guild Wars" osadzona została w świecie fantasy zwanym Tyrią. Zamieszkiwana niegdyś przez rasę inteligentnych i potężnych węży Tyria jest świadkiem ekspansji rasy ludzkiej, która spycha wcześniejszych włodarzy w zapomnienie. Potężna cywilizacja gadzich władców staje się legendą. Bogowie postanawiają obdarzyć wszystkie inteligentne istoty Tyrii magią. Wkrótce rozpoczyna się jednak bezpardonowa walka pomiędzy zamieszkującymi świat rasami o panowanie nad Tyrią.

Zagrożeni ludzie postanawiają zwrócić się do bogów o interwencję. W odpowiedzi na modły bogowie zamykają magię świata w Krwawych Kamieniach, które następnie zostają pogrzebane głęboko w ziemi. Na świecie zaczyna panować pokój. Powstają gildie, które skupiają w swych rękach władzę większą od niejednego królestwa. Pokój jednak nie trwa wiecznie - w wyniku erupcji wulkanu kamienie ponownie zostają odkryte. Od tej pory zaczyna się bezpardonowa walka gildii o zasoby cennego kruszcu. Walki kończy pojawienie się wielkiego zagrożenia z północy, które jednoczy wszystkie rasy Tyrii. Zadaniem graczy będzie walka o ocalenie Tyrii przed bestiami atakującymi z północy.

Ponieważ liczba egzemplarzy jest ograniczona, zamówienia na grę będą zbierane do momentu wyczerpania się zapasów. Cena gry została ustalona w wysokości 129,90 zł (+ koszty przesyłki). Zamówienia można składać pod tym adresem.


Zobacz również