Zamów Metal Gear Solid 3 (PS2) przed premierą!

Dystrybutor gry w Polsce - firma CD Projekt rozpoczęła zbieranie zamówień przedpremierowych na grę "Metal Gear Solid 3: Snake Eater" na konsole PlayStation2. Metal Gear Solid 3: Snake Eater ukaże się w Polsce już 3 marca - równocześnie z europejską premiera gry.

Jest to jedyna okazja by zakupić grę w promocyjnej cenie 199,99 zł (+ koszty przesyłki) - sugerowana cena detaliczna MGS3 to 259,90 zł. Dodatkowo zamawiając grę za pośrednictwem witryny dystrybutora kupujący uzyskuje gwarancję otrzymania gry w dniu jej polskiej premiery.

Zbieranie zamówień potrwa do końca lutego. Formularz zamówienia można znaleźć na stronie producenta.

"Metal Gear Solid 3: Snake Eater", jeden z najbardziej oczekiwanych konsolowych tytułów tego roku, przeniesie graczy w czasy zimnej wojny. Ich zadaniem będzie pomóc głównemu bohaterowi w odbiciu rosyjskiego naukowca z pilnie strzeżonego kompleksu badawczego na terenie Związku Radzieckiego. By do niego dotrzeć, będą musieli przedrzeć się przez pełną pułapek, gęsto patrolowaną przez przeciwnika dżunglę. Przetrwanie zapewni jedynie bezszelestne poruszanie oraz umiejętne wykorzystanie kamuflażu.

Największą innowacją w grze będzie system kamuflażu pozwalający niezauważenie podkradać się do przeciwników i cicho ich eliminować. Zastosowanie nowego sposobu walki wręcz (CQC - Close Quarters Combat) wprowadzi do rozgrywki niespotykany do tej pory poziom realizmu.

Nabywcy wersji europejskiej gry, zmuszeni dłużej poczekać na premierę, otrzymają najbogatszą edycję "Metal Gear Solid 3". Zostanie ona specjalnie rozszerzona o ekskluzywne dodatki niedostępne w innych wydaniach. Jednym z nich ma być tryb "Duel Mode" pozwalający zmierzyć się po kolei ze wszystkimi bossami z gry. Drugi bonusowy tryb - "Demo Theatre" - umożliwi obejrzenie, w dowolnym momencie, jednej ze spektakularnych animacji z gry.