Zamów figurkę swojego herosa z World of Warcraft

Blizzard przygotował dla wszystkich fanów World of Warcraft niezwykle ciekawą propozycję. Teraz wszyscy chętni będą mogli nie tylko grać swoją postacią na serwerach Blizzarda ale również podziwiać ją... W swoim własnym domu.

Z oferty będzie mógł skorzystać każdy użytkownik World of Warcraft, który posiada swoją postać na jednym z autoryzowanych serwerów .

Zainteresowany będzie musiał zgłosić z jakiej postaci chce zrobić sobie trójwymiarową figurkę, podać kilka niezbędnych danych (np. miejsce w jakim zwykle przebywa bohater) oraz ubrać herosa w najlepszy dostępny sprzęt. Potem pozostaje jedynie czekać.

Usługa będzie dostępna już od 11 grudnia. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę firmy, która zajmować się będzie wyrobem bohaterów ze świata Warcrafta. Oczywiście taka przyjemność nie będzie darmowa. Stworzenie jednej postaci ma kosztować około 100 dolarów.

Trzeba przyznać, że World of Warcraft opanowuje coraz szersze pola rynku. Swoją drogą, ciekawe kiedy pojawi się możliwość zakupu replik broni z gry. Przecież każdy chciałby pokazać się w towarzystwie z przedmiotem dropującym np. z Ilidiana... Czekamy.

Zobacz również:

Notebook dla fanów World of Warcraft