Zapisy na beta Age of Conan największe w historii MMO

Firma Funcom oświadczyła, że już ponad milion osób zapisało się do beta-testów Age of Conan. Według niej jest to najwyższy tego typu wynik w historii gatunku MMO.

Twórcy Age of Conan postanowili wykorzystać jedną z ostatnich szans do pochwalenia się przedpremierowymi danymi dotyczącymi produkcji. Trzeba przyznać, że jak na grę typu Massive Multiplayer Online, zainteresowanie tytułem jest bardzo duże.

Zapisy na beta Age of Conan największe w historii MMO

Najważniejsza wydaje się ilość osób jakie postanowiły wziąć udział w beta-testach gry. Do tej pory taką chęć zgłosiło już ponad 1 milion graczy. Funcom twierdzi, że jest to największy tego typu wynik jeśli chodzi o gry MMO.

Ponadto firma chwali się, że 800 tysięcy osób zgłosiło się do otrzymywania newslettera Clan of Conan. Także fora dotyczące gry są pełne wpisów od oczekujących na tytuł. Zaledwie w zeszłym tygodniu przybyło ponad 100 tysięcy nowych postów.

Czy to wszystko warte jest zachodu przekonamy się natomiast już niedługo. Age of Conan ma ukazać się na świecie już 20 maja. Na początku wyjdzie w czterech językach. Docelowo ma ich być dużo więcej, w tym i wersja Polska.

Informacje dotyczące opłat abonamentowych oraz polskiej wersji językowej znajdziecie w artykule "Ile zapłacimy za zabawę w Age Of Conan: Hyborian Adventures?".