Zapisy na beta-testy Universe at War: Earth Assault rozpoczęte

Firma Petroglyph na oficjalnej stronie swojego nowego RTSa uruchomiła zapisy na beta testy. Potrwają one do połowy sierpnia. Później wybrana spośród kandydatów grupa szczęśliwców będzie mogła cieszyć się grą jeszcze przed jej oficjalnym wydaniem.

Wydawca i producent zachęcają do zapisu na beta-testy szczególnie dobrych graczy i maniaków RTSów. Liczba osób mogąca w nich brać udział jest ograniczona. Nie podano jednak jakie kryteria będą zaważać o wyborze danej osoby. Formularz do zapisu nie wymaga podawania jakichkolwiek dokładniejszych informacji chociażby o sprzęcie potencjalnego testera. Bardzo możliwe więc, iż będzie to zwykłe losowanie.

Zapisy zakończą się przed połową przyszłego miesiąca. Wylosowani beta-testerzy będą mogli rozpocząć granie od 15 sierpnia. Petroglyph tłumaczy na oficjalnej stronie Universe At War: Earth Assault, że ich głównym zadaniem będzie pomoc w wyrównaniu poziomu gry poszczególnymi jednostkami i nacjami. Oczywiście tak jak w każdym tego typu przypadku mile widziane będą wszelkie informacje o błędnym działaniu gry.

Jedyne co chętny musi zrobić aby zapisać się na test Earth Assault to wypełnić krótki formularz na stronie gry podając swoje imię, nazwisko, datę urodzenia i e-mail w celach kontaktowych.