Zapisz się na beta testy Massive Assault Network

Wargaming.net ogłosiła rozpoczęcie zapisów na beta testy nowej, przeznaczonej wyłącznie do rozgrywek w sieci, gry strategicznej pt. Massive Assault Network.

Zapisy na beta testy Massive Assault Network potrwają do 16 marca 2004 r. Kandydaci, chętni do wzięcia w nich udziału, muszą podać tylko swoje imię i adres e-mail. Prawo wzięcia udziału w testach będzie przyznawane zgodnie z kolejnością napływania zgłoszeń, więc śpieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona. Testerzy będą mieli okazję prowadzić walki na wszystkich siedmiu planetach, dostępnych w pełnej wersji gry.

Massive Assault Network jest zmodyfikowaną wersją wieloosobowego trybu strategii turowej Massive Assault. Gra jest przeznaczona wyłącznie do rozgrywek w sieci, a stworzona została z myślą o najzagorzalszych fanach gier strategicznych. Do dyspozycji graczy oddano 6 planet, z których tylko na jednej będzie można bawić się za darmo (planeta Emerald). Pozostałe mapy będzą dostępne tylko dla graczy opłacających stosowne opłaty subskrypcyjne. Udział w wojnach klanów czy rozgrywkach ligowych również będzie płatny. Sama gra będzie dostępna za darmo do pobrania, ze strony wydawcy.

W porównaniu do Massive Assault, tryb rozgrywki wieloosobowej w nowym produkcie został wzbogacony m.in. o zintegrowany chat, system wyszukiwania oponentów, menadżera turniejów i moduł wizualizujący szczegółowe dane statystyczne oponentów.

Do Massive Assault Network będzie można zapisywać się od 5 kwietnia br. Zanim zdecydujecie się jednak na rozpoczęcie gry, polecam sprawdzić wersje demonstracyjne pierwowzoru gry - Massive Assault.

Zapisy na beta testy:

http://www.massiveassaultnetwork.com/signup.php

Massive Assault Demo 1:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1706&sys=gry

Massive Assault Demo 2:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1789&sys=gry

Zwiastun Massive Assault:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1566&sys=gry


Zobacz również