Zapisz się na testy Far Cry

Firmy Ubi Soft i Crytek rozpoczęły zapisy na beta-testy trybu multiplayer spodziewanej w pierwszym kwartale przyszłego roku "strzelaniny" Far Cry.

Crytek potrzebuje 5000 beta-testerów, którzy pomogą wykryć i poprawić błędy w module przeznaczonym do gry wieloosobowej. Chętni do wzięcia udziału w beta – testach muszą się zarejestrować na oficjalnej stronie Ubi Softu (http://www.farcry-thegame.com/uk/index.php?changesite=flash ). Zanim jednak zdecydujecie się na zgłoszenie swojej kandydatury, upewnijcie się, czy wasz sprzęt spełnia wymagania producenta.

Ponieważ informacja na ten temat pojawia się dopiero po zakończeniu żmudnego procesu rejestracji, poniżej znajdziecie wymagania, jakie musi spełniać potencjalny tester i jego sprzęt. Po pierwsze, każdy beta tester musi dobrze znać język angielski w piśmie. Musi również mieć ukończone osiemnaście lat i sprzęt o następujących parametrach:

Windows 2000, Windows XP

Procesor: 1,7 GHz

Pamięć: 512 MB

Miejsce na dysku: 500 MB

Karta graficzna Nvidia GeForce 4, ATI Radeon, 64 MB

Szerokopasmowy dostęp do Internetu

Far Cry jest grą akcji, która łączy w sobie elementy strzelaniny i gier typu "stealth". Bohater (Jack Carter), w którego wcielą się gracze, budzi się na oddalonej od cywilizacji tropikalnej wyspie pełnej ciężko uzbrojonych najemników. Do niedawna był szczęśliwym posiadaczem łodzi czarterowej. Jednak za sprawą żądnego sensacji dziennikarza, Jack zostaje wciągnięty w niebezpieczną intrygę, a jego podstawowym zadaniem jest utrzymanie się przy życiu. Premiera gry przewidziana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.


Zobacz również