Zapisz się na turniej eXtreme CUP

Na sam koniec wakacji, w Warszawie, w dniach 2-3 września, odbędzie się turniej pod nazwą eXtreme CUP 2006. Na weekend, {{a:HTTP://pjwstk.edu.pl/}}Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych{{/a}} zamieni się w siedzibę najlepszych graczy w Polsce...

Zapisz się na turniej eXtreme CUP
eXtreme CUP daje możliwość spotkania się, wymiany doświadczeń oraz rywalizacji profesjonalistów i amatorów z całego kraju. Przewidziane są turnieje w takie gry jak Quake3, StarCraft czy WarCraft 3.

Po raz pierwszy na tak dużym turnieju, obok tytułów pojawiających się na prawie wszystkich większych cup'ach, znajdą się także mniej znane, ale równie ciekawe gry: Medal of Honor: Allied Assault, America's Army i Counter-Strike: Source.

Organizatorzy zapewnią także szereg innych atrakcji. Dla widzów przygotowano trzy aule, w których na ogromnych ekranach będą mogli podziwiać poczynania graczy. Ponadto odbywać się będą tzw. "turnieje otwarte", w których wystąpić będzie mógł każdy!

Nie zabraknie również spotkań ze znanymi osobistościami świata gier i sportu elektronicznego. Co więcej, wszystkie mecze komentowane będą na żywo za pośrednictwem internetowego Radia eXtreme.

Strona turnieju znajduje się pod tym adresem. Turnieje Warcraft III i StarCraft są prowadzone przez serwis Netwars.pl. Rejestracja już trwa!