Zapomniany Konflikt

Firma Cenega Poland poinformowała, że prace lokalizacyjne nad grą Korea: Zapomniany Konflikt dobiegają końca i jeszcze w tym miesiącu trafi ona do naszych sklepów.

Korea: Zapomniany Konflikt to gra strategiczna o podobnych do serii Commandos zasadach rozgrywki. Akcja gry rozgrywa się na półwyspie koreańskim w czasie konfliktu pomiędzy Północną a Południową Koreą w latach 1950-1953. Gracz obejmuje dowództwo nad niewielkim, tajnym oddziałem ONZ składającym się ze znakomicie wyszkolonych komandosów. Do dyspozycji graczy oddano pięć jednostek o różnych specjalizacjach: ranger, medyk, snajper, saper i koreański przewodnik.

Gra oferuje pięć kampanii składających się w sumie z piętnastu misji. Każda z misji została przygotowana w odmiennej scenerii, wzorowanej na miejscach istniejących w rzeczywistości. Zadania w grze będą zróżnicowane i obejmują m.in sabotaż (wysadzanie mostów, niszczenie lotnisk itd.) czy zdobywanie nieprzyjacielskich struktur wojskowych i naukowych. Podczas rozgrywki będziemy również pomagać więźniom w ucieczkach z obozów jenieckich, czy też porywać co znamienitszych przedstawicieli nieprzyjacielskich wojsk.

Korea: Zapomniany Konflikt będzie wydana w pełnej polskiej wersji językowej i trafi do naszych sklepów już 28 października w cenie 99,90 zł. Grywalne demo gry można pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1640

Strona oficjalna:

http://www.koreaforgottenconflict.com


Zobacz również