Zapomnij o przedsprzedaży iPhone 12 - mamy informacje o iPhone 13

W dzień rozpoczęcia drugiej fazy przedsprzedaży iPhone'a 12 Ming Chi-Kuo przekazał informacje o przyszłorocznych modelach.

iPhone 12 dobrze nie zadomowił się na rynku, a w sieci zaczynają krążyć plotki na temat przyszłorocznych modeli.

iPhone 12 i iPhone 12 Pro

iPhone 12 i iPhone 12 Pro

Analityk z TK International Securities Ming Chi-Kuo, który dokładnie bada działania firmy Apple i zazwyczaj posiada wiarygodne informacje przekazał kilka ciekawostek o przyszłorocznych modelach z rodziny iPhone 13.

Zobacz również:

Kuo ma dla nas kilka optymistycznych wiadomości.

Po pierwsze w przyszłym roku pojawią się cztery modele iPhone'a w takich samych rozmiarach, jak obecne iPhone 12. Oznacza to, że model mini pozostanie z nami na dłużej.

Ming Chi-Kuo donosi, że największej aktualizacji w przyszłym roku doczeka się aparat ultraszerokokątny. Najwyższe modele - iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max otrzymają zmodernizowany obiektyw ultraszerokokątny z przysłoną f/1,8 wykonany z sześciu elementów. Obecnie wszystkie modele posiadają pięcioelementowy obiektyw ultraszerokokątny ze stałą ostrością oraz przysłoną f/2,4.

Kuo donosi, że nowy obiektyw stosowany będzie w nowych modelach iPhone'a na przestrzeni dwóch najbliższych generacji tj. iPhone 13 oraz iPhone 14.

Analityk potwierdza nasze przypuszczenia. Apple będzie przygotowane na ewentualne opóźnienia. iPhone 13 zadebiutuje we wrześniu 2021 roku. Oznacza to, że iPhone 12 będzie flagowcem jedynie przez 10 miesięcy.

iPhone 13 ma zaoferować 120 Hz wyświetlacz ProMotion oraz modem Sub-6GHz również w europejskich wariantach.

Do premiery pozostaje jeszcze sporo czasu. Zapoznaj się z informacjami o najnowszym iPhone 12.

Źródło: Macrumors.com