Zapomnij o spamie

Firma Edovia oferuje użytkownikom poczty elektronicznej nową wersję starannie przygotowanej broni do walki ze spamem - InboxShield 3.0.

InboxShield to potężne i skuteczne narzędzie do rozprawienia się ze spamem zalewającym skrzynkę pocztową. Według informacji producenta, program zatrzymuje niechciane wiadomości e-mail z 98-procentową skutecznością, czyli przepuszcza zaledwie jeden spam na pięćdziesiąt. Z czasem będzie działać coraz skuteczniej, bo funkcja Intelligent Filtering Technology uczy się lepiej rozpoznawać, co uważasz za spam, a czego nie. Wiadomości, które InboxShield uzna za spam, trafią do specjalnego folderu o nazwie Quarantine - na wypadek, gdybyś chciał sprawdzić, co zostało zatrzymane (program nie jest nieomylny).

Dla większej precyzji można zdefiniować własne reguły filtrowania, np. zablokować wybrane adresy e-mail lub wiadomości w obcym języku (na liście figuruje kilkanaście języków i regionów, które są rozpoznawane po stronie kodowej). Można również utworzyć listę zaufanych adresów, a podczas pierwszego uruchomienia odbywa się import adresów z książki adresowej. Program współpracuje z Outlook Expressem w wersjach 5.0 i 6.0 oraz Outlookiem 2000, 2002, 2003. Działa poprawie w systemach Windows 95/98/Me/NT/2000/XP ale w trzech pierwszych wymaga doinstalowania komponentów DCOM95/98 oraz MDAC 2.5.

Informacjehttp://www.edovia.com Cena 40 USD