Zapowiedź: Fallout 3

O najnowszej odsłonie serii Fallout słyszeli już chyba wszyscy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że produkcja gry powoli zmierza ku końcowi. Postanowiliśmy zebrać najciekawsze informacje związane z produkcją i opublikować je w formie artykułu. Zapraszamy do lektury!

Kiedy ostatnim razem usłyszeliśmy nieco więcej informacji o Falloucie 3 wiadomo było, że gra ta będzie czymś wyjątkowym. Producent doszlifował grafikę i wypuścił parę naprawdę imponujących screenów. Wszystko to sprawia, że nowa odsłona post apokaliptycznego RPG ma szanse stać się hitem 2008 roku. Oto właśnie dlaczego...

Za produkcję Fallouta 3 wzięli się ci sami fachowcy, którzy czuwali nad pracami nad The Elder Scrolls IV: Oblivion (Bethesda Softworks). Co prawda istniały (i nadal istnieją!) obawy, że te dwie gry będą do siebie zbyt podobne. Producent od początku uspokajał jednak, że tak się nie stanie. Czy ekipa dotrzyma słowa i zaoferuje nam Fallouta, który tak jak poprzednie odsłony serii zachwyci swoją oryginalnością? Przekonamy się już niedługo.


Zobacz również