Zapowiedź filmu Diablo wkrótce? Blizzard milczy, ale...

W ostatnich dniach światło dzienne ujrzała informacja, od której w sieci zawrzało. "Film Diablo oficjalnie!" - można było przeczytać na łamach większości serwisów o grach. Niestety, radość fanów była przedwczesna... A może nie?

Dwa dni temu na oficjalnej stronie Legendary Pictures pojawiła się informacja wyraźnie wskazująca na to, że wytwórnia pracuje nad filmem "Diablo". Tytuł można było zobaczyć w specjalnym dziale "w produkcji" na głównej stronie serwisu.

Wydarzenie natychmiast opisane zostało przez fanów i dziennikarzy. W sieci zaroiło się od plotek... Ale tylko na chwilę. Następnego dnia wpis zniknął.

Sprawę zbadali redaktorzy zachodniego serwisu Eurogamer. Natychmiast skontaktowali się z przedstawicielami i zapytali czy wiedzą coś w sprawie. Ci jednak, w swoim stylu, odmówili komentarza.

Czy mimo to, już wkrótce możemy doczekać się oficjalnej zapowiedzi filmu? Powyższe wydarzenia wskazują na to, że tak. Warto mieć na uwadze, że na początku sierpnia odbędzie się BlizzCon, impreza organizowana przez samego Blizzarda. Ogłoszenie filmu "Diablo" z pewnością podniosłoby temperaturę wydarzenia... Na co liczymy.