Zapowiedziano Total Extreme Wrestling 2008

Studio Grey Dog Software zapowiedziało swoją najnowszą produkcję, Total Extreme Wrestling 2008. To sequelowe wydanie może sporo zmienić, bowiem autorzy ogłosili, że podczas produkcji brali pod uwagę wszystkie uwagi fanów.

Total Extreme Wrestling 2008 będzie kolejną grą z serii Adam Ryland's Total Extreme Wrestling. W każdym kolejnym wydaniu producent coraz bardziej zmienia swój produkt. Tym razem, jak głosi informacja prasowa, autorzy postanowili "skupić się na sugestiach graczy".

Zapowiedziano Total Extreme Wrestling 2008

Total Extreme Wrestling 2007

Niestety nie wiemy o jakie dokładnie zmiany chodzi. Wiadomo jednak, że w grze tak jak poprzednio wcielimy się w promotora zapaśników. Użytkownik będzie musiał ułożyć własną strategię marketingową i doprowadzić swoich podopiecznych na szczyt. Odpowiedni dobór zawodników, umowy z innymi promotorami czy kontakty z mediami to tylko mała część wyzwań, które napotkamy w grze.

Total Extreme Wrestling 2008 ukaże się w czerwcu tego roku. Grę będzie można pobrać ze strony Grey Dog Software płacąc za nią równowartość 34,95 dolarów.