Zapowiedziano Troll & Armor

Azjatycka firma Emerging Entertainmnet świętując rok swojego istnienia postanowiła zapowiedzieć duży tytuł. Troll & Armor zabierze graczy w świat fantasy, jednak nie w konwencji RPG.

Firma Emerging Entertainment powstała rok temu w Singapurze jako część europejskiego koncernu CNT Media. Celem firmy jest tworzenie casualowych gier nowej generacji. Taka właśnie ma być ich produkcja zatytułowana Troll & Amor.

Będzie to krzyżówka różnych gatunków gier z naciskiem na przygodówkę. Niestety notatka prasowa wydana przez studio jest dość ogólna. Gracz będzie miał do dyspozycji paru bohaterów. Wraz z pobocznymi będzie wykonywał zadania związane ze zbieraniem surowców, zajmowaniem terytoriów i... Rozwiązywaniem zagadek. Jako główny bohater zaś, podejmie się walki z różnej maści potworami.

Producent nie pokusił się niestety o szersze wyjaśnienie jakiegokolwiek z tych elementów. Na razie Troll & Armor prezentuje się więc nad wyraz tajemniczo. Zespół Emerging Entertainment jest jednak pewien, że ich gra stanie się "wielkim hitem". Aby się o tym przekonać przyjdzie nam jednak poczekać do marca 2009. Wtedy to gra ukaże się na PC i konsole.