Zapowiedziano dodatek i sequel Dungeon Lords

JoWood ogłosiło dziś zamiar wydania dodatku do Dungeon Lords. Oprócz tego, firma pochwaliła się wiadomościami o tworzeniu drugiej części tej gry.

Wydane w 2005 roku Dungeon Lords nie zdołało zbyt wiele zwojować na rynku. Gra została przyjęta ze średnim entuzjazmem. Prócz sporego grona fanów, zdążyła także zrazić do siebie znaczne grono graczy, którzy spodziewali się po tytule dużo więcej.

Zapowiedziano dodatek i sequel Dungeon Lords

Dungeon Lords

Teraz firma JoWood ogłosiła, że ma zamiar wydać dodatek do gry. Co ciekawe, równocześnie dowiedzieliśmy się, że w produkcji znajdzie się także Dungeon Lords 2. Na razie niestety nie wiadomo zbyt wiele o nadchodzących tytułach. Nieznany jest nawet podtytuł dodatku.

Zobacz również:

  • eFootball (PES 2022) z pierwszym DLC. Cena zwala z nóg
  • Menedżer haseł Apple w końcu zintegrowany z Google Chrome

Ma on bezpośrednio nawiązywać do fabuły Dungeon Lords, a prócz tego wprowadzić gracza w wątki jakich uświadczy on w drugiej części gry. Sequel ma bardzo różnić się od pierwszej części. Przede wszystkim spowodowane to będzie użyciem zupełnie nowego engine'u graficznego. Dzięki jego zastosowaniu Dungeon Lords 2 będzie mógł ukazać się nie tylko na PC ale także na najnowsze konsole.

Premiera dodatku zaplanowana została na jesień przyszłego roku. Sequel pojawi się nie wcześniej niż za dwa lata.