Zapowiedziano hack'n'slash MMO - Infinity

Studio GameTribe zapowiedziało właśnie swój najnowszy tytuł - Infinity. Gra należeć będzie do gatunku hack'n'slash MMO. Twórcy utrzymują, że dzieło zapewni mnóstwo rozrywki wszystkim uzależnionym od adrenaliny graczom.

Rozgrywka w Infinity ma całkowicie skupiać się na akcji. Nie będzie to jednak tylko i wyłącznie "nawalanka". W grze pojawią się też elementy RPG i różnych sportów, w tym... Wyścigów.

Najważniejsza jednak jest szybka i zwariowana akcja, jakiej doświadczy gracz. Czym producent chce zapewnić takie wrażenia? Tego jeszcze nie wiemy.

Do innych cech projektu zaliczyć można szerokie możliwości personalizacji postaci (różne klasy, szczegółowe definiowanie wyglądu) czy poważne podejście do ekwipunku. Autorzy oznajmili, że w Infinity każdy uzyska możliwość swobodnego modyfikowania broni.

Pomimo, że gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji, jej wydawca, firma GameTribe, już zaprasza chętnych do rejestracji na swojej oficjalnej stronie. Wcześniejsza rejestracja zwiększa bowiem szanse chętnego na udział w przyszłorocznych beta testach gry.