Żappka zasila AppGallery

Użytkownicy smartfonów Huawei z Huawei Mobile Services mogą już korzystać z aplikacji umożliwiającej zbieranie punktów w popularnej sieci sklepów. Zanim ją pobierzesz, dowiedz się więcej na ten temat.

Aplikacja Żappka została w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że użytkownicy najnowszych smartfonów Huawei mogą korzystać ze wszystkich oferowanych przez aplikację funkcjonalności. Dotyczy to także starszych modeli smartfonów (opartych o GMS). Joanna Staude-Potocka, dyrektorka marketingu w Żabka Polska, komentuje:

HuaweiAppGallery to kolejny sklep mobilny, w którym dostępna jest żappka. Dzięki integracji z Huawei Mobile Services użytkownicy najnowszych smartfonów marki mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej aplikacji. Zachęcamy klientów do pobrania żappki i cieszenia się ze wszystkich korzyści, jakie daje

Żappka zasila AppGallery

W chwili obecnej z aplikacji Żappka korzysta około 4 milionów użytkowników. Aplikacja jest sukcesywnie rozbudowywana o kolejne funkcjonalności, dzięki czemu może być używana m.in. do płatności bezgotówkowych (Żappka Pay) lub śledzenia przesyłek. Miłym bonusem są również promocje dla klientów oraz zbieranie w programie lojalnościowym tzw. żappsów, czyli punktów wymienialnych na nagrody.

Źródło: Huawei