Zapraszamy na wyspę szalenstwa!

W dniu dzisiejszym na PC debiutuje 9 Clues 2: The Ward. Produkcja Artifex Mundi i Tap It Games to osadzona w latach 50-tych XX wieku, dojrzała historia kryminalna, w której dwójka detektywów usiłuje wyjaśnić sprawę serii morderstw w zakładzie dla obłąkanych.

Detektyw i jej partner wyruszają na odciętą od świata wyspę, na której mieści się szpital psychiatryczny. Tuż po przybyciu są świadkami śmierci jednego z terapeutów. Rozpoczynają śledztwo, w toku którego na jaw wychodzą nowe fakty, powiązane z tajemniczym pożarem sprzed lat oraz niejakim Zedem Rascovem – pacjentem, o którym nikt z personelu szpitala nie chce rozmawiać.

Śledczy wkrótce przekonają się że każdy krok w tej sprawie, odsłania kolejne przerażające sekrety tego odosobnionego miejsca. Czy uda im się rozwiązać zagadkę, nim sztorm uczyni z nich więźniów wyspy opanowanej przez szaleńca?

Zapraszamy na wyspę szalenstwa!

Sequel 9 Clues: The Secret of Serpent Creek to 42 nastrojowe lokacje, 18 zróżnicowanych mini-gier, a także rozbudowany Tryb Detektywa, który polega na odnajdywaniu poszlak i łączeniu ich ze sobą. Dzięki czemu można odtworzyć sekwencje zdarzeń, które miały miejsce.