Zapraszamy na zlot Forum IDG.pl

W najbliższą sobotę - 11 sierpnia - odbędzie się kolejne, czwarte spotkanie Forumowiczów IDG.pl. Jak zwykle na uczestników czekają liczne atrakcje: nagrody, koncerty i ciekawe dyskusje z naszymi Ekspertami. Serdecznie zapraszamy do udziału w Zlocie!

Głównym celem, który przyświeca nam podczas organizacji Zlotu, jest sprawienie, aby relacje wiążące naszą społeczność stały się silniejsze i trwalsze. Podczas Zlotu Forumowicze będą mieli również okazję spotkać się i porozmawiać z Ekspertami, działającymi na naszym forum, a także z zespołem IDG.pl.

Plan imprezy przewiduje, że punktem zbornym będzie siedzibia wydawnictwa IDG Poland SA (zlokalizowana przy ul. Jordanowskiej 12 w Warszawie). Tam spotkamy się w sobotę rano. Nasi goście będą mieli okazję się zarejestrować, a także przywitać z przyjaciółmi z Forum oraz pracownikami redakcji. Tam też odbędzie się panel dyskusyjny na temat piractwa internetowego (wszak to obecnie bardzo gorący temat), w którym udział zapowiedziali przedstawcieli organizacji BSA i ZPAV, a także Polskiej Partii Piratów.

Strona IV Zlotu Forum IDG.pl

Strona IV Zlotu Forum IDG.pl

Po zakończeniu części oficjalnej - co nastąpi przed godziną 14.00 - wszyscy goście przeniosą się do lokalu Szynk nad Kanałkiem (Wybrzeże Gdyńskie 27), gdzie będzie można bawić się, zjeść ciepły posiłek i wziąć wziąć udział w konkursach z licznymi nagrodami. Dla zwycięzców przewidzieliśmy min. odtwarzacze DVD, głośniki, myszy i oprogramowanie. Wieczorem odbędzie się także prezentacja kina domowego.

O godz. 20.00 w lokalu wystąpi zespół rockowy Granfalon, a później (godz. 21.15) formacja PGR.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie zlotu - Zlot.idg.pl. Uwadze gości polecamy także relację z ubiegłorocznego spotkania Forumowiczów.