Zarządzaj muzyką - Goggles Music Manager 0.7

Jeżeli potrzebujesz praktycznej aplikacji, która zrobiłaby porządek z twoimi plikami muzycznymi, a zarazem była wielofunkcyjnym odtwarzaczem audio, to Goggles Music Manager 0.7 na pewno spełni twoje oczekiwania.

Goggles Music Manager to zarządca i odtwarzacz plików muzycznych w jednym. Dzięki inteligentnemu wyszukiwaniu potrafi szybko odnaleźć zasoby multimedialne we wskazanym folderze i skatalogować je wg kryteriów autora i albumu. Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak MP3, MP4, Ogg Vorbis, FLAC i Musepack. Program został tak napisany, aby odtwarzanie utworu nie mogło być zakłócone przez jakąkolwiek inną aplikację lub aktualizację listy utworów. Jest to bardzo uciążliwa słabość wielu tego typu narzędzi.

Cały interfejs programu składa się z trzech okien. Ukazują one kolejno listy odnalezionych artystów, ich albumów i piosenek. Dzięki takiemu systemowi, znalezienie poszukiwanego utworu jest banalnie proste. Bardzo przydatnym narzędziem jest zintegrowany z Goggles Music Manager, edytor "tagów". Za jego pomocą można dowolnie zmienić dane zawarte w wybranym pliku audio - rok nagrania, nazwa albumu czy twórca.

Pobierz plik