Zaufany informator

Infokorek (www.infokorek.pl) to nowa usługa oparta na wiadomościach SMS i przeznaczona dla abonentów sieci GSM.

Infokorek (www.infokorek.pl) to nowa usługa oparta na wiadomościach SMS i przeznaczona dla abonentów sieci GSM.

Według firmy e-monitoring Sp. z o.o., już od stycznia tego roku z usługi mogą korzystać abonenci sieci Era GSM, Plus GSM i Idea. Osoby korzystające z Infokorka mogą otrzymywać na swoje telefony komórkowe informacje o najbardziej zakorkowanych ulicach Warszawy.

Użytkownik może otrzymywać dwa razy dziennie o wskazanych przez siebie godzinach raport o zakorkowaniu wskazanego punktu miasta, może także otrzymywać odpowiedzi na pytania o bieżący stan ruchu ulicznego. Usługa Infokorek związana jest ściśle z serwisem internetowym www.infokorek.pl, gdzie użytkownicy mogą np. dostosować codziennie otrzymywane raporty do własnych potrzeb.

Warto również odwiedzić witrynę www.korkonet.pl, gdzie można znaleźć informacje dotyczące np. stanu i przejezdności najważniejszych dróg w kraju. Infokorek korzysta z własnego systemu monitoringu ulic Warszawy, wykorzystującego 20 kamer rozmieszczonych w najbardziej wrażliwych na zakorkowanie punktach miasta.

Co ważne, usługa nie jest droga (9 zł za miesięczny abonament), a forma płatności bardzo wygodna - również za pomocą wiadomości SMS. Szkoda tylko, że serwis nie obejmuje na razie innych polskich miast...

Informacje Infokorek

www.infokorek.pl

Cena 9 zł/miesiąc