Zbliża się AMD War Game Arena 2007

Ledwo złapaliśmy chwilę oddechu po ESWC 2007, a na horyzoncie już kolejna impreza z grami w roli głównej. Tym razem jednak odbędzie się nie w Poznaniu, a w Bełchatowie (okolice Łodzi). Wydarzenie pod nazwą AMD War Game Arena 2007 z pewnością odbije się szerokim echem na polskiej scenie gamingowej.

AMD War Game Arena 2007 to kolejna impreza przeznaczona tylko i wyłącznie dla graczy. Organizatorzy wydarzenia, ekipa znana z megaNETcaffe, na pewno dołożą wszelkich starań, aby turniej na długo pozostał w pamięci uczestników (i widzów).

Jak na razie, w sieci znaleźć można jedynie kilka najważniejszych informacji związanych z imprezą. Przede wszystkim, odbędzie się ona w dniach 24, 25 i 26 sierpnia, w Bełchatowie. Miejscem zmagań będzie hala sportowa ENERGIA. Organizatorzy planują umieścić w niej ponad 150 komputerów. Oczywiście wszystkie znajdą swoje zastosowanie podczas wirtualnych rozgrywek.

Tytuły, w które będą rywalizować uczestnicy, prezentują się następująco:

Counter-Strike 5on5 - 32 sloty

Counter-Strike Female 5on5 - 16 slotów

Medal of Honor 5on5 - 32 sloty

Fifa 07 1on1 - 32 sloty

Unreal Tournament 1on1 - 32 sloty

Na koniec warto wymienić sponsorów AMD War Game Arena 2007. Na tę chwilę są to firmy AMD, BenQ, MSI i Modecom. Jesteśmy pewni, że zapewnią graczom naprawdę przyzwoite nagrody.

Więcej informacji wkrótce.