Zbliża się Sezon na Misia

Już wkrótce na ekranach kin i komputerów pojawi się Sezon na Misia, czyli przepełniona dobrym humorem bajka... Nie tylko dla dzieci! Cenega Poland poinformowała, że trwają już prace lokalizacyjne nad grą opartą o produkcję filmową.

Zbliża się Sezon na Misia
Czeka na Was prawdziwa moc wrażeń. Będziecie mogli dołączyć do drużyny szalonych zwierzaków, która daje się we znaki polującym na nie myśliwym.

Kiedy udomowiony grizzly o imieniu Boog zostaje sprowokowany do opuszczenia pieleszy przez gadatliwego jelenia Elliotta, okazuje się, że dzikie ostępy leśne mogą być naprawdę niebezpieczne. Zostały tylko trzy dni do otwarcia sezonu łowieckiego!

Zmuszony do radzenia sobie w puszczy Boog musi przypomnieć sobie o sposobach podpowiadanych przez instynkt, uratować zwierzaki i wygnać myśliwych ze swojego terenu.

Sezon na Misia trafi do sklepów już w październiku, w cenie 79,90 złotych i polskiej wersji językowej z napisami i dialogami. W roli misia Bogusia wystąpi Jarosław Boberek - znany polski aktor, który użyczał swego głosu między innymi królowi lemurów w filmie "Madagaskar" czy Księciu Persji w grze Prince of Persia: Dwa Trony.

Przypominamy jednocześnie, że film animowany "Sezon na Misia" pojawi się na ekranach kin 13 października. W związku z premierą gry i filmu Cenega przygotuje kilka niespodzianek. Szczegóły zostaną ujawnione już wkrótce.

Więcej informacji na stronie polskiego dystrybutora.