Zbliża się ostatni dzień targów IT Career Expo

Wirtualne targi pracy IT Career Expo powoli dobiegają końca. Jeszcze tylko dziś i jutro będziecie mieli możliwość przejrzeć ponad 280 ofert współpracy 30 firm, które szukają chętnych na stanowiska związane z sektorem IT. To też ostatnia szansa, żeby wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest atrakcyjny tablet Lenovo.


Wirtualne targi pracy - IT Career Expo

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnych targów pracy IT Career Expo organizowanych na stronie targi.itcareerexpo.pl. Targi rozpoczęły się 15-go września i potrwają do soboty, 20-go września br. Można na nich poznać oferty pracy od ponad 30 wystawców i porozmawiać z tymi firmami online. Przez te kilka dni, zarówno osoby szukające pracy, jak i te które już ją mają, będą mogły sondować rynek w poszukiwaniu nowych, interesujących pracodawców.

Wszystkie osoby, które zdecydują się odwiedzić stronę internetową targów IT Career Expo, będą mógły wziąć udział w organizowanym prze IDG Poland S.A. konkursie, w którym nagrodą jest tablet Lenovo Yoga B6000 QC.

Targi pracy IT Career Expo rozpoczęły się w na początku tego tygodnia w poniedziałek i potrwają jeszcze do jutra, czyli soboty 20 września. W przeciwieństwie do klasycznych targów pracy organizowanych zwykle w olbrzymich halach w jednym z większych miast w kraju, całe wydarzenie odbędzie się wyłącznie w wirtualnej przestrzeni. W związku z tym IDG Poland S.A., jako organizator targów, zachęca w imieniu swoim i partnerów wszystkie osoby związane zawodowo lub szukające pracy w sektorze IT do odwiedzenia specjalnej platformy na stronie itcareerexpo.pl.

To już piąty dzień targów

Zbliża się ostatni dzień targów IT Career Expo

Osoby szukające pracy w sektorze IT już od poniedziałku mogą przebierać już w ponad 300 ofertach pracy przygotowanych przez ponad 30-tu naszych partnerów. Tym razem jednak osoby myślące o rozpoczęciu kariery lub zmianie jej kierunku nie spotykają się z potencjalnymi pracodawcami w specjlanej dedykowanej temu hali, ale w wirtualnej przestrzeni o nazwie IT Career Expo.

Zobacz również:

  • Pracownicy Blue Origin opuszczają Jeffa Bezosa

W wirtualnej hali na stronie itcareerexpo.pl każda z promujących się firm przygotowała swoje własne “stoisko”, czyli specjalną podstronę. Każda z nich zaprojektowana jest tak, żeby przypominała właśnie ekspozycję z klasycznych targów. Można tam przejrzeć oferty pracy, złożyć aplikację oraz wysłać wiadomość do potencjalnego pracodawcy. W niektórych przypadkach dostępny jest nawet chat online w czasie rzeczywistym. Oprócz tego na głównej stronie targów można przeglądać wszystkie oferty w jednym miejscu w postaci listy.

Targi cieszą się sporym zainteresowaniem

Zbliża się ostatni dzień targów IT Career Expo

Jeszcze dwa dni temu raportowaliśmy, że w targach wzięło udział 2 tysiące osób. W czwartkowy wieczór ta liczba zwiększyła się już do 3 tysięcy użytkowników. Strona zanotowała w tym czasie 50 tysięcy odsłon (dane za Google Analytics), a od poniedziałku pojawiło się 300 różnych ofert pracy (zostały one przejrzane 10 tysięcy razy). Od poniedziałku przybyło kilkadziesiąt ofert, dlatego zachęcamy osoby, które uczestniczyły w targach na początku tygodnia do ponownego wejścia na stronę.

Targi będą trwały jeszcze do soboty, ale już teraz tego miejsca chcemy podziękować za wirtualną ”obecność” na targach IT Career Expo wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że udało Wam się nie nawiązać tylko ciekawe relacje biznesowe, ale też udało Wam się dowiedzieć nieco o polskim rynku pracy z licznych artykułów i webinariów. Jeśli jeszcze nie przejrzeliście wszystkich ofert i materiałów pomocniczych, to dziś i jutro macie ostatnią szansę.

Zachęcamy też wszystkie osoby, które jeszcze nie miały okazji zajrzeć na stronę targów do sprawdzenia, co mają do zaoferowania firmy biorące w nich udział. Czasu zostało niewiele, ale nadal można uzyskać dostęp do wielu artykułów eksperckich poświęconych rynkowi pracy związanym z technologiami informacyjnymi.

Gra dla uczestników targów

Zbliża się ostatni dzień targów IT Career Expo

Od pierwszego dnia IT Career Expo zarejestrowani użytkownicy mogą zdobywać punkty za aktywności wykonane w serwisie. Za premiowane akcje, jak np. polecenie wydarzenia znajomym lub aplikację na wybraną ofertę można podnieść swoje miejsce w rankingu. Po zakończeniu targów osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, otrzyma od nas nagrodę w postaci tabletu Lenovo Yoga B6000 QC. To świetne urządzenie, które sprawdzi się w pracy każdego specjalisty z sektora IT.

Nie będzie to jednak jedna jedyna nagroda. Oprócz tego nagrodzimy też drugie i trzecie miejsce, odpowiednio wideo rejestratorem Blaupunkt BP i słuchawkami Sennheiser HD 201. Dla osób, które nie biorą udziału w targach od samego początku też nie wszystko stracone. Każdego dnia, czyli jeszcze dziś i jutro, wylosujemy po jednej nagrodzie dla najbardziej aktywnego użytkownika z danego dnia. W zamian za aktywność planujemy przekazać zestaw w postaci rocznej prenumeraty magazynu Computerworld oraz Power Boks firmy Green Cell o pojemności 5200mAh.

Aktualny ranking można zobaczyć po kliknięciu odnośnika gra na głównej stronie targów itcareerexpo.pl po zalogowaniu się na swoje konto.