Zbuduj idealną przeglądarkę

Przetestowaliśmy dziesiątki rozszerzeń, aby znaleźć narzędzia, dzięki którym przeglądarki Internet Explorer i Firefox stają się jeszcze bardziej użyteczne. Dzisiejsze przeglądarki to zaawansowane i funkcjonalne programy, ale przy odrobinie wysiłku mogą stać się jeszcze lepsze. Przedstawiamy 46 doskonałych (i bezpłatnych) dodatków do Internet Explorera 7 i Firefoksa 2, które oferują bezpieczniejsze przeglądanie, łatwiejsze współużytkowanie witryn, ulepszone wyszukiwanie, szybsze gromadzenie wiadomości - i nie tylko. Wyjaśniamy też, jak zarządzać rozszerzeniami w obu przeglądarkach tak, aby nie spowolnić ich działania.

Aby pobrać którekolwiek z rozszerzeń opisywanych w tym artykule, przejdź tutaj. Znacznie więcej dodatków znajdziesz w witrynach www.ieaddons.com (Internet Explorer) oraz Addons.mozilla.org (Firefox).

Wiele przydatnych dodatków do Firefoksa i Internet Explorera znajdziecie w naszym dziale Download.

DOPALACZE PRZEGLĄDAREK

Opisywane tu rozszerzenia nie pasują do pozostałych kategorii, ale są zbyt dobre, aby umieścić je pod nagłówkiem Różne.

Quero Toolbar Ten pasek nawigacyjny blokuje reklamy i zapewnia wiele innych przydatnych opcji, ale jego największą zaletą jest to, że pozwala przywrócić interfejsowi IE 7 styl znany z IE 6.

Zbuduj idealną przeglądarkę

Pasek narzędzi Quero umieszcza przyciski z powrotem tam, gdzie spodziewasz się je znaleźć.

Niestety, choć pasek wyszukiwania Quero obsługuje 18 wyszukiwarek, to nie pozwala dodawać kolejnych.

Zbuduj idealną przeglądarkę

Adblock Plus automatycznie blokuje wiele reklam internetowych