Zbuduj miasto ze swoich zdjęć

Darmowa aplikacja Photopolis oferuje użytkownikowi nowe podejście do tworzenia albumów zdjęć cyfrowych. Dzięki temu programowi można tworzyć własne miasta, w których cyfrowe fotografie są budulcem dla budynków i wieżowców.

Do korzystania z programu nie jest wymagana jego instalacja. Wystarczy rozpakować archiwum, narzędzie jest gotowe do pracy. Na początku należy sprecyzować lokalizację, gdzie będzie przechowywany projekt miasta, nadać mu nazwę i wybrać foldery ze zdjęciami, które posłużą budowie obecnych w mieście "wieżowców". Jak widać na dołączonych obrazkach, zdjęcia znajdujące się w wybranym katalogu tworzą ściany budynków.

Zbuduj miasto ze swoich zdjęć

Photopolis

Do poprawnego działania programu wymagany jest komputer w następującej konfiguracji: Java 1.5 lub nowsza, środowisko .Net 2.0, procesor klasy Pentium III, karta graficzna ze 128 MB pamięci wideo, 100 MB wolnego miejsca na dysku na każde 1000 zdjęć. W przypadku komputerów pracujących pod kontrolą systemu Mac OS X należy dysponować co najmniej procesorem G3, jednak aplikacja działa również z układami Intela.

Zbuduj miasto ze swoich zdjęć

Photopolis

Pobierz plik dla systemu Windows lub Mac OS X

Więcej informacji: PhotoPolis