Zbuduj przeglądarkę swoich marzeń

Wygodne RSS

Sage to przejrzysty i funkcjonalny czytnik kanałów informacyjnych (RSS oraz ATOM) przeznaczony dla Firefoksa. Dzięki widokowi wiadomości zbliżonym do układu gazety łatwiej się czyta duże wiadomości. Program działa bardzo szybko, posiada polski interfejs a także pozwala na import i eksport listy nagłówków w formacie OPML.

Sage

Sage

Pobierz plik dla Firefoksa

NewsGator Desktop Sync synchronizuje kanały informacyjne z Ulubionych w przeglądarce Internet Explorer poprzez stronę Newsgator. Należy założyć w serwisie darmowe konto (podobnie jak w Google). Przyjazny kreator krok po kroku przeprowadzi cię przez poszczególne etapy. Dodatkową zaletą jest zbiór kanałów RSS pogrupowanych tematycznie: sport, edukacja, nauka, informatyka, itp. Wśród nich znajduje sie światowa czołówka.

NewsGator Desktop Sync

NewsGator Desktop Sync

Pobierz plik dla Internet Explorera

Pozostałe usprawnienia

Adblock - zainstalowany zapewnia filtrowanie wyświetlania zawartości strony WWW w Firefoksie. Rozszerzenie znacznie przyspiesza działanie przeglądarki, a dzięki opcjom użytkownik może samodzielnie decydować, które elementy mają się nie pojawiać. Istnieje możliwość importu listy reklam. Jest to jedno z ulubionych rozszerzeń "firefoksiarzy", bo skutecznie ogranicza wyskakujące okienka, banery, itp.

Pobierz plik dla Firefoksa

FoxyTunes - pierwotnie była wtyczką jedynie do przeglądarki Firefox, która pozwalała, bez odrywania się od strony internetowej, uruchamiać i sterować odtwarzaniem muzyki. Po zainstalowaniu dodatku na pasku zadań ukazują się przyciski: play, stop, ff, rev, pauzy, itp. Narzędzie przydatne dla osób słuchających muzyki w trakcie przeglądania WWW. Od niedawna dostępna jest również wersja dla Internet Explorera.

FoxyTunes

FoxyTunes

Pobierz plik dla Internet Explorera

Pobierz plik dla Firefoksa

Dodatek Mouse Gestures oferuje obsługę gestów myszy, czyli zaawansowanego korzystania z opcji przeglądarki Firefox za pomocą zaprogramowanych ruchów i kliknięć myszą. Dzięki tej funkcji zamykanie, otwieranie, nawigacja, przewijanie stron jest bardzo intuicyjne.

Pobierz plik dla Firefoksa

All-In-One Sidebar to dodatkowy pasek narzędziowy (zainspirowany Operą), który umożliwia zarządzanie rozszerzeniami, tematami, pobieraniem oraz szybkie przełączanie się pomiędzy pozostałe opcje przeglądarki. Jego mocną stroną jest możliwość swobodnej konfiguracji przez użytkownika.

Pobierz plik dla Firefoksa

Więcej dodatków, rozszerzeń i wtyczek do przeglądarek znajdziesz w naszym serwisie Download - w kategorii "Przeglądarki"