Zdalne oko

Firma VoraxRD.com, specjalizująca się w sieciowych przekazach wideo, proponuje klientom nową usługę zwaną AddView, umożliwiającą zdalne monitorowanie obiektów poprzez Internet.

VoraxRD.com proponuje klientom nową usługę zwaną AddView (Dodaj widok). Firma utrzymuje, iż jest to pierwsza tego typu oferta w sieci, oferująca nie spotykane dotąd możliwości w dziedzinie przekazów wideo w czasie rzeczywistym. Ośrodki internetowe, które zakupią usługę AddView, otrzymają odpowiedni system, dzięki któremu internauci odwiedzający ich strony będą mogli oglądać żywe przekazy wideo z zainstalowanej w dowolnym miejscu . Ponadto system umożliwi zdalne sterowanie kamerą (obracanie obiektywu w dowolnym kierunku, robienie zbliżeń).

Firma VoraxRD.com jest przekonana, iż tego typu usługi mają szansę zainteresować przedsiębiorstwa zajmujące się ochroną i monitorowaniem obiektów, serwisy pogodowe czy, na przykład, biura podróży. Za korzystanie z AddView klienci wnoszą stałą miesięczną opłatę, nie musząc martwić się o instalowanie oprogramowania czy montaż i konserwację kamery.

Więcej informacji: www.voraxrd.com